Harmonogram 18/19 semestr zimowy i letni

Harmonogram 2018/2019 - semestr zimowy

Harmonogram zajęć (dla wszystkich specjalności i wszystkich roczników) w semestrze zimowym dostępny jest TUTAJ.

WAŻNE INFORMACJE:

"Historia buddyzmu II” ćwiczenia odbywają się w semestrze I; wykład będzie odbywał się w semestrze II.

"Historia buddyzmu IV" - kurs przeniesiony z II semestru na I semestr (nie będzie możliwości jego zaliczenia w II semestrze).

„Dyplomacja w Azji Południowej i Centralnej” – zajęcia odbywają się TYLKO semestrze I.

Kurs „Myślenie krytyczne“ przeznaczony jest wyłącznie dla studentów I roku studiów I stopnia.

Kurs "Trening kompetencji międzykulturowych" rozpocznie się od 23.10. Każda grupa (podział do grup nastąpi automatycznie) odbywa w ramach kursu cztery spotkania. Proszę zwrócić uwagę na terminy podane w harmonogramie.

Kurs Kultura popularna - perspektywy badawcze - został wyjątkowo przeniesiony z I semestru na semestr II.

Seminaria magisterskie odbywać się będą w formie indywidualnych spotkań z prowadzącym, nie są więc wyszczególnione w harmonogramie. Termin, częstotliwość i zasady spotkań prowadzący ustali bezpośrednio z zapisanymi studentami.

Przypominamy, że studenci drugiego stopnia są zobligowani do zaliczenia w toku studiów kursu prowadzonego w języku obcym w wymiarze min. 30 godz.

WAŻNE INFORMACJE DLA STUDENTÓW I ROKU:

„Tradycyjna kultura tybetańska” - kurs dedykowany dla studentów pierwszego roku pierwszego stopnia - wyjątkowo przeniesiony z II semestru na semestr I (nie będzie możliwości jego zaliczenia w II semestrze, kurs jest obowiązkowy dla wszystkich osób, które wybiorą specjalność buddologia).

„Buddyzm polityczny we współczesnym świecie” - kurs dedykowany dla studentów pierwszego roku drugiego stopnia - wyjątkowo przeniesiony z II semestru na semestr I (nie będzie możliwości jego zaliczenia w II semestrze, kurs jest obowiązkowy dla wszystkich osób, które wybiorą specjalność studia nad buddyzmem współczesnym).

„Kulturoznawstwo – teoria i praktyka” - kurs dedykowany dla studentów pierwszego roku pierwszego stopnia - wyjątkowo przeniesiony z I semestru na semestr II.

Kursy dedykowane dla I roku, 1. stopnia oznaczone są w harmonogramie kolorem łososiowo-seledynowym (przykład), kolor seledynowy odpowiada specjalności buddologia, a kolor łososiowy - specjalności porównawcze studia cywilizacji. W I semestrze specjalność: porównawcze studia cywilizacji i specjalność: buddologia mają te same przedmioty.

Kursy dedykowane dla
 I roku, 2. stopnia oznaczone są w harmonogramie kolorem różowo-niebieskim (przykład), kolor różowy odpowiada specjalności studia nad buddyzmem współczesnym, kolor niebieski - specjalności porównawcze studia cywilizacji. W I semestrze specjalność: porównawcze studia cywilizacji i specjalność: studia nad buddyzmem współczesnym mają te same przedmioty (z wyjątkiem kursów dedykowanych dla odpowiednich specjalności przeniesionych wyjątkowo z II semestru na I semestr: przykład). Prosimy zwrócić uwagę także na kursy wielokolorowe - np. seminaria tematyczne oznaczone kolorem żółto-różowo-niebieskim (przykład) - oznacza to, że kurs dedykowany jest trzem grupom studentów (I rok II stopień specjalność psc, I rok II stopień specjalność studia nad buddyzmem współczesnym, II rok II stopień specjalność psc). Przypominamy, że w przypadku seminariów tematycznych student wybiera (minimum) jedno seminarium z puli.

Szczegółowe na temat zajęć z Wychowania Fizycznego dla I roku, 1 stopnia oraz terminy dostępne są tutaj.

Rejestracja na język angielski dla I roku, 2. stopnia prowadzona jest przez Jagiellońskie Centrum Językowe. Szczegółowych informacji i terminów rejestracji należy szukać tutaj.