Dyżury

Dyżury pracowników KPSC w semestrze zimowym 2018/2019

 

prof. dr hab. Marta Kudelska marta.kudelska[at]uj.edu.pl wt. 11.30-12.30
 

dr Rafał Banka

rafal.banka[at]uj.edu.pl

poniedziałek, s.99, 17:30-18:30

dr Grażyna Bąkowska-Czerner

grazyna.bakowska-czerner[at]uj.edu.pl

czwartek, s.101, 14:30-15:30

dr hab. Cezary Galewicz

cezary.galewicz[at]uj.edu.pl

środa, s.115, 14:30-15:30

dr Bożena Gierek

bozena.gierek[at]uj.edu.pl

piątek, s.105, 13.15-14.15

dr hab. Joanna Grela

j.grela[at]uj.edu.pl

poniedziałek, s.112, 12:30-13:30

dr Renata Iwicka

renata.iwicka[at]uj.edu.pl

środa, s.104, 14:00-15:00

dr hab. Wojciech Klimczyk

wojciech.klimczyk[at]uj.edu.pl

urlop naukowy

dr hab. Piotr Kłodkowski piotr.klodkowski[at]uj.edu.pl środa, s.112, 14:00-15:00

dr Małgorzata Kniaź

malgorzata.kniaz[at]uj.edu.pl

 

dr Wojciech Kosior

wojciech.kosior[at]uj.edu.pl

poniedziałek, s. 101, 10:45-11:45 lub 15:00-16:00*

mgr Anna Kuchta anna.kuchta[at]uj.edu.pl poniedziałek, s. 105, 12:00-13:00

mgr Wioletta Laskowska-Smoczyńska

123wiola[at]gmail.com

 

dr Piotr Michalik

piotr.michalik[at]uj.edu.pl

wtorek,s.112, 13:00-14:30

dr Andrzej Mrozek

andrzej.mrozek[at]uj.edu.pl

czwartek, s.101, 13:00-14:00

dr Paulina Niechciał

paulina.niechciał[at]uj.edu.pl

czwartek, s.113, 12:45-13:45

dr Elżbieta Olzacka

elzbieta.olzacka[at]uj.edu.pl

 wykładowca prosi o   wcześniejszy kontakt mailowy*

dr Bożena Prochwicz-Studnicka

bozena.prochwicz-studnicka[at]uj.edu.pl

piątek, s.104, 11:15-12:15

dr hab. Artur Przybysławski

artur.przybyslawski[at]uj.edu.pl

urlop naukowy

dr Agnieszka Staszczyk

agnieszka.staszczyk[at]uj.edu.pl

urlop naukowy

dr Robert Szuksztul

robert.szuksztul[at]uj.edu.pl

poniedziałek; s.115, 10.45-11.45

dr Agata Świerzowska

agata.swierzowska[at]uj.edu.pl

piątek, s.105, 11:15-12:15

dr Paulina Tendera

paulina.tendera[at]uj.edu.pl piątek, s.105, 12:00-13:00
dr Jakub Zamorski jakub.zamorski[at]uj.edu.pl

wtorek,s.112, 10:50-12:20

dr Jarosław Zapart

jaroslaw.zapart[at]uj.edu.pl wtorek, s.115, 14:00-


 

Dyżury osób prowadzących zajęcia w KPSC 

mgr Joanna Gruszewska joannagruszewska[at]o2.pl  
mgr Olga Kadłuczka okadluczka[at]gmail.com  
mgr Joanna Malita-Król joanna.malita[at]gmail.com  
mgr Maksymilian Woch maksymilianwoch[at]gmail.com  
     
     
 

* - wykładowca prosi o wcześniejszy kontakt mailowy