Dyżury

Dyżury pracowników KPSC w semestrze zimowym 2019/20

 

prof. dr hab. Marta Kudelska marta.kudelska[at]uj.edu.pl - wtorek, godz. 11.30-12.30

dr Rafał Banka

rafal.banka[at]uj.edu.pl

urlop

dr Grażyna Bąkowska-Czerner

grazyna.bakowska-czerner[at]uj.edu.pl

środa, 13.45-14.45, p. 101

dr hab. Cezary Galewicz, prof. UJ

cezary.galewicz[at]uj.edu.pl

środa, 13:30-14:30​, p. 115

dr hab. Bożena Gierek

bozena.gierek[at]uj.edu.pl

piątek, 14:40-15:40, p.105

dr hab. Joanna Grela, prof. UJ

j.grela[at]uj.edu.pl

piątek, 12:00-13:00, p.112

dr Renata Iwicka

renata.iwicka[at]uj.edu.pl

wtorek, 13:00-14:00, p. 104

dr hab. Wojciech Klimczyk, prof. UJ

wojciech.klimczyk[at]uj.edu.pl

poniedziałek, 11:00-12:00, p.113

dr hab. Piotr Kłodkowski, prof. UJ

piotr.klodkowski[at]uj.edu.pl czwartek, 14:30-15:30,p.112

dr Małgorzata Kniaź

malgorzata.kniaz[at]uj.edu.pl

śr. 11.30-12.30 p. 113

dr Wojciech Kosior

wojciech.kosior[at]uj.edu.pl

wtorek, 12:00-13:00, p. 101

dr Anna Kuchta

anna.kuchta[at]uj.edu.pl czwartek, 15.00-16.00, p. 105

mgr Wioletta Laskowska-Smoczyńska

123wiola[at]gmail.com

wtorek, 17.00-18.00, p. 104

dr Piotr Michalik

piotr.michalik[at]uj.edu.pl

wtorek, 13.00-14.00, p. 112

dr Andrzej Mrozek

andrzej.mrozek[at]uj.edu.pl

czwartek,  11.30-12.30, p. 101

dr Paulina Niechciał

paulina.niechciał[at]uj.edu.pl

nieobecność do grudnia

dr Elżbieta Olzacka

elzbieta.olzacka[at]uj.edu.pl

piątek, 12:45-13:45, p. 113

dr hab. Artur Przybysławski, prof. UJ

artur.przybyslawski[at]uj.edu.pl

środa, 17.00-18.00, p. 99

dr Agnieszka Staszczyk

agnieszka.staszczyk[at]uj.edu.pl

środa, 14:00-15:00, p.104

dr Robert Szuksztul

robert.szuksztul[at]uj.edu.pl

poniedziałek, 11.00-12.00, p. 115

dr Agata Świerzowska

agata.swierzowska[at]uj.edu.pl

urlop

dr Paulina Tendera

paulina.tendera[at]uj.edu.pl czwartek, 11:00-12:00, p. 105
dr Jakub Zamorski jakub.zamorski[at]uj.edu.pl

wtorek, 11.30-12.30, p. 112

dr Jarosław Zapart

jaroslaw.zapart[at]uj.edu.pl czwartek, 11.30 - 12.30, s. 115


 

Dyżury osób prowadzących zajęcia w KPSC 

dr Hermina Cielas hermina.cielas[at]gmail.com  
dr Joanna Gruszewska joannagruszewska[at]o2.pl  
mgr Olga Kadłuczka okadluczka[at]gmail.com  
dr Joanna Malita-Król joanna.malita[at]gmail.com 22.11.19, godzina 18-19, sala 118 10.01.20, godzina 16-17, sala 118
mgr Gabriela Matusiak gabriela.matusiak[at]doctoral.uj.edu.pl

brak dyżurów w semestrze zimowym

mgr Magdalena Piech magdalena.piech[at]doctoral.uj.edu.pl piątek, 12.00-13.00, p. 104
mgr Bartosz Pietrzak bartosz.pietrzak[at]doctoral.uj.edu.pl     poniedziałek, 15:15-16.15, s. 116   
dr Bożena Prochwicz-Studnicka bozena.prochwicz-studnicka[at]uj.edu.pl  
dr Tobiasz Targosz tobiasz.targosz[at]uj.edu.pl piątek, 13.45 - 14.45, Kolegium Śląskie (Aleja Mickiewicza), s. 315
mgr Natalia Tołsty natalia.tolsty[at]student.uj.edu.pl czw. 16.15-17.15 p. 107; daty: 17.10; 28.11; 05.12; 06.01; 23.01 lub po wcześniejszym kontakcie mailowym.
mgr Maksymilian Woch maksymilianwoch[at]gmail.com środa, 14:30-15:30, p.99