Międzynarodowy Kongres Medycyny Chińskiej, Kraków 2019

Zarząd Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz Komitet organizacyjny Międzynarodowego Kongresu Medycyny Chińskiej w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału już w czwartym z kolei kongresie TCM.

Kongres to największe spotkanie praktyków i studentów medycyny chińskiej w Polsce. Odbędzie się w nowoczesnym Hotelu Galaxy w Krakowie w dniach 11-13 października 2019 r. 

Kongres TCM to nie tylko okazja do wysłuchania wykładów znakomitych zagranicznych i polskich wykładowców, udziału w warsztatach, porannych ćwiczeń taichi i qigong prowadzonych w tym roku przez wyjątkowych mistrzów: Petera Deadmana (nie wymaga reklamy), Li Lin (mistrzyni Chin w Taichi) i Tomasza Chabowskiego (trener polskiej kadry sztuk walki kung fu/wushu oraz międzynarodowy mistrz Luohan Qigong).

Ponadto to okazja do udziału w półgodzinnych spotkaniach odbywających się na początku przerw obiadowych: spotkań autorskich z Peterem Deadmanem i Davidem Hartmanem promujących swoje nowe książki, z Yairem Maimonem na temat leczenia nowotworów, oraz z przedstawicielami Guanxi Chinese Medicine University z Nanningu (prorektor, dziekan wydziału studiów międzynarodowych oraz dwójka profesorów – wykładowców na kongresie) na temat możliwości odbywania staży klinicznych i podjęcia w Chinach zaocznych studiów magisterskich w języku angielskim; podobne spotkanie obędzie się też z prof. Shulan Tang na temat zaocznych studiów magisterskich i doktoranckich prowadzonych przez Shulan College of Chinese Medicine w Manchesterze we współpracy z Nanjing TCM University.


Szczegółowe informacje na temat kongresu można przeczytać tutaj.
Program wydarzenia dostępny do pobrania tutaj.

Zaproszenie dla pracowników i studentów Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji można pobrać stąd.
 

Data opublikowania: 29.09.2019
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa