Dr hab. Piotr Kłodkowski, prof. UJ, moderatorem telekonferencji “20 Years Together in NATO”

Dr hab. Piotr Kłodkowski, prof. UJ, weźmie udział w telekonferencji  “20 Years Together in NATO”, która odbędzie się w wtorek, 19 marca 2019 roku. Debata jest inicjatywą Konsulatu Generalnego USA w Krakowie, w której biorą udział studenci z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz ich koledzy z Rochester. Profesor Kłodkowski będzie moderował debatę ze strony amerykańskiej, gdzie przebywa obecnie jako visiting professor (University of Rochester).

Poniżej szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia:

Event:  Video conference to discuss and celebrate the 20th anniversary of Poland’s NATO accession

Title: “20 Years Together in NATO”

Language: English

Date: Tuesday March 19, 2019  from  16:20 to 17:20

Venue: American Center at the U.S. Consulate General / University of Rochester

Opening: B. Bix Aliu, Consul General of the U.S. in Krakow and Prof. Randall Stone, University of Rochester, Jane Gatewood, Vice Provost for Global Engagement, University of Rochester

Moderators:  Prof. Piotr Kłodkowski, JU , currently visiting Professor at the University of Rochester,  Dr. Marcin Fatalski, Institute of American Studies and Polish Diaspora, JU

Participants: Students of American Studies, Transatlantic Studies, International Studies and Political Science from University of Rochester and Jagiellonian University, 10-12 students from each side

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia udosttępnionych przez U.S. Consulate General in Krakow i The Skalny Center for Polish and Central European Studies.

Data opublikowania: 15.03.2019
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa