IX edycja konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce

Ruszyła IX edycja konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce, organizowanego przez fundację „Perspektywy” oraz „Study in Poland”.
 
Szukamy studentów, którzy swoją działalnością wzbogacają nasze środowisko akademickie i wspierają wymianę kulturową. Warunkiem udziału w konkursie jest aktywność w lokalnym środowisku studenckim - kulturalna, społeczna, ekologiczna, sportowa, działania na rzecz wielokulturowości oraz dobre wyniki w nauce, czy też udział w ciekawych projektach badawczych.
 
Kandydatów zgłaszać mogą zarówno profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy zagranicznej, samorządy studenckie, jak i koleżanki i koledzy.
 
Propozycje ankiet zgłoszeniowych uprzejmie prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres naszego Działu: iso@uj.edu.pl lub osobiście (Collegium Novum, parter, pokój 21) do dnia 10 grudnia 2018 r. do godziny 15:00.
 
Szczegółowe informacje na temat konkursu INTERSTUDENT 2019 na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce oraz ankieta konkursowa dostępne są na stronie: http://www.studyinpoland.pl/interstudent/#nominowani
Data opublikowania: 03.12.2018
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa