Wystąpienie Pauliny Trębaczewskiej o wdrożeniowych pracach magisterskich

9 października (wtorek) o godzinie 13.00 w sali 106 odbędzie się wystąpienie naszej studentki, Pauliny Trębaczewskiej, poświęcone wdrożeniowym pracom magisterskim oraz pisaniu pracy dyplomowej we współpracy z biznesem

Paulina Trębaczewska jest reprezentantką KPSC w projekcie PaidagogosPro (wiecej na temat projektu można przeczytać tutaj), w ramach którego pisze magisterską pracę wdrożeniową poświęconą we współpracy z firmą Toyota Romanowski Kraków pod kierunkiem dr Renaty Iwickiej. Temat pracy to Sukcesja czy freelance - motywacje do podjęcia pracy w firmie: casus Polski i Japonii, zaś jej zagadnieniem przewodnim jest pytanie o to, czy i jaki model sukcesji ma rację bytu w przyszłości na podstawie badań, które będą prowadzone wśród polskich studentów (więcej na temat pracy można przeczytać tutaj).   

Wystąpienie odbędzie się w ramach kursu "Seminarium tematyczne. Filozofia Wschodu", ale ma charakter otwarty - zapraszamy wszystkich zainteresowanych, także osoby, które nie są zapisane na ww. seminarium. 
Data opublikowania: 02.10.2018
Osoba publikująca: Krystyna Mierzwa